Uwaga! Informujemy, że strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce plików cookie.

Producent schodów metalowych - o firmie

Wrocławska firma „Kasprzak-Olma” s.c. działa na rynku nieprzerwanie od 1983 r. Zajmujemy się produkcją lekkich konstrukcji stalowych m.in. boksów, krat pomostowych oraz pochylni stalowych. Nasze produkty mają szerokie zastosowanie nie tylko w takich dziedzinach, jak budownictwo przemysłowe i energetyka, ale także w życiu codziennym. Szybko i solidnie wykonamy furtki, bramy, a także wycieraczki metalowe.


Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu, wyrobiliśmy sobie bardzo dobrą opinię. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie realizacje wykonujemy w określonym terminie.

Nasi pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych: sprostamy praktycznie każdemu zadaniu. Podczas produkcji korzystamy z najlepszych materiałów. Dzięki temu oferujemy świetną jakość naszych produktów.

Zapraszamy! W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko schody metalowe i pochylnie stalowe, ale również podjazdy dla niepełnosprawnych oraz balustrady i antresole.


Previous page: W naszej ofercie znajdują się:
Następna strona: Oferta