Uwaga! Informujemy, że strona korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce plików cookie.

Blog

Strona 1 z 2  > >>

maj 15, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin
Bardzo popularnym zastosowaniem krat pomostowych są wycieraczki. Ze względu na swoje właściwości, bardzo często montowane są w obiektach przemysłowych, przy magazynach, halach produkcyjnych, sklepach, a nawet budynkach mieszkalnych. Sprawdzają się szczególnie dobrze w miejscach, z których korzysta bardzo wiele osób, dlatego są najbardziej narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. Do najważniejszych zalet krat pomostowych jako wycieraczek jest ich trwałość, wytrzymałość, a także możliwość bardzo łatwego i szybkiego utrzymania czystości
maj 12, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin

Pochylnie, zwane również podjazdami, to dłuższe lub krótsze elementy budynków, które umożliwiają osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach samodzielny wjazd do budynku oraz bezpieczne wydostanie się z niego. Stworzenie odpowiedniej pochylni jest szczególnie istotne w przypadku różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Powinny się znajdować również przy siedzibach firm, które zatrudniają osoby niepełnosprawne. W ten możliwy będzie bezpieczny, szybki i bezproblemowy wjazd do budynku wózkiem inwalidzkim. W domach mieszkalnych takie rozwiązanie jest rzadko stosowane.

maj 10, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin

Metalowe schody ze względu na swoje właściwości powinny być odpowiednio konserwowane na każdym etapie użytkowania. Ważne jest zarówno odnawianie, jak i stosowne zabezpieczanie. Dowiedz się, jak to robić dobrze!

maj 6, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin

Metalowe ogrodzenia są solidne, trwałe i wyglądają niezwykle estetycznie, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ich zastosowanie. Aby jednak służyły w idealnym stanie przez wiele lat, niezbędna jest odpowiednia konserwacja. Bez właściwych zabiegów konserwacyjnych metalowe elementy mogą bardzo szybko zacząć rdzewieć.

maj 3, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin
Dom szkieletowy o konstrukcji stalowej można zbudować niezwykle szybko, ale wymaga niezwykłej precyzji i dużej dokładności
maj 1, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin

Furtka ogrodzeniowa, podobnie jak brama wjazdowa, stanowi bardzo ważny, reprezentacyjny element ogrodzenia. Jest to wąskie przejście w ogrodzeniu najczęściej zamykane drzwiczkami. Najczęściej montowane są w samej bramie lub w jej pobliżu.

Obecnie na rynku mamy dostęp do bardzo wielu rodzajów furtek ogrodzeniowych, różniących się między sobą właściwościami oraz najważniejszymi funkcjami. Warto przyjrzeć się im nieco bliżej.

kwi 30, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin

Różnorodne elementy metalowe mają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Ze względu na właściwości metali są wykorzystywane w konstrukcjach jako ciągi komunikacyjne na zewnątrz i wewnątrz. Istotnymi elementami tych konstrukcji są kraty pomostowe. Wyróżniamy dwa podstawowe typy krat: zgrzewane i wyciskane.

kwi 27, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin
Balustrady ze stali nierdzewnej to nie tylko walory estetyczne, ale również wiele zalet praktycznych. Coraz częściej stosowane są zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków mieszkalnych czy obiektów użytku publicznego.
kwi 24, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin
Schody wewnętrzne spełniają nie tylko funkcje praktyczne, lecz również estetyczne, dlatego też zwykle zwracamy uwagę również na ich walory dekoracyjne. Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się schody zabiegowe, które łączą w sobie komfort użytkowy z niezwykłą estetyką.
kwi 20, 2017
Kategoria: Blog
Napisał: koAdmin
Kraty pomostowe to elementy stalowe, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach, w szczególności w budownictwie przemysłowym, przemyśle chemicznym oraz architekturze. Stosowane są do budowy podłóg, podestów, balustrad, ogrodzeń, a nawet elewacji. Wykonywane są ze stali zwykłej i nierdzewnej, aluminium i tworzyw sztucznych.


Jesteśmy na Google+
Google+